ZAPRASZAMY DO NOWEGO SKLEPU

 4-RALLY.PL

Podaj swój e-mail w celu otrzymywania nowości:konfigurator
oferta
czytaj

O Firmie

Nasza Firma mieści się w Skoczowie (woj. śląskie). Działamy na rynku od 1995 roku. W ciągu tych lat zdobyliśmy doświadczenie i zaufanie wielu Klientów. 
         W Naszej ofercie znajdują sie sportowe fotele kubełkowe - od modeli typowych po modele bardzo ekskluzywne. Wyroby Nasze charakteryzują się wysoką jakością, ciekawym wzornictwem oraz perfekcyjnym wykonaniem. Jesteśmy otwarci na propozycje i preferencje zamawiających, również w zakresie własnych indywidualnych wzorów. Oferujemy również możliwość wykonania nadruków z logiem firmy, imieniem i nazwiskiem lub dowolny inny znak.
Naszą ofertę co roku wzbogacamy o nowe wyroby, nawiązujące do aktualnych trendów.
Nasze fotele wykonane są laminatów poliestrowo - szklanych, cechujących się dużą wytrzymałością, zapewniających bezpieczeństwo i komfort użytkowania. W produkcji obić bazujemy na najlepszych materiałach- welurach, wysokogatunkowych skórach naturalnych oraz tworzywach skóropodobnych w pełnej gamie kolorystycznej.
       Ponadto w sprzedaży posiadamy akcesoria rajdowe (pasy, kierownice, wskaźniki temperatury, oleju itp) oraz akcesoria tunigowe (lampy, tłumiki)