Zapowiedź projekcji filmu „20 Dni w Mariupolu” w Kinie Meduza w Opolu

Zapowiedź projekcji filmu „20 Dni w Mariupolu” w Kinie Meduza w Opolu

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich miłośników kina oraz osoby zainteresowane aktualnymi wydarzeniami politycznymi na wyjątkową projekcję filmu dokumentalnego „20 Dni w Mariupolu”. Produkcja ta skupia się na początkowych dniach rosyjskiej inwazji na Ukrainę, koncentrując uwagę na mieście Mariupol. Film ukazuje tragiczne wydarzenia oraz ludzkie doświadczenia podczas tego okresu.

Historia filmu

„20 Dni w Mariupolu” to autentyczna opowieść o wydarzeniach, które miały miejsce tuż po rozpoczęciu rosyjskiej agresji na Ukrainę. Reżyser dokonał niezwykłego wysiłku, aby uchwycić nie tylko aspekt polityczny konfliktu, ale przede wszystkim ludzkie historie i emocje.

Projekcja w Kinie Meduza

Wyjątkowa projekcja tego filmu odbędzie się w renomowanym Kinie Meduza w Opolu. To doskonała okazja dla mieszkańców miasta, aby zgromadzić się razem i przyjrzeć się tej poruszającej historii z bliska.

Cel projekcji

Inicjatywa pokazu „20 Dni w Mariupolu” ma na celu przede wszystkim zwrócenie uwagi społeczeństwa na trwający konflikt oraz jego wpływ na zwykłych ludzi. Chcemy przypomnieć o dramacie, który nadal dotyka wielu osób codziennie.

Dlaczego warto uczestniczyć?

Projekcja tego filmu to nie tylko okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat wydarzeń we współczesnej historii Europy Wschodniej, ale także szansa na refleksję nad wartością pokoju i solidarności międzyludzkiej.

Spotkanie po projekcji

Po pokazie filmowym zapraszamy wszystkich uczestników do dyskusji i wymiany poglądów na temat prezentowanych treści. To doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów i poszerzenia swojej perspektywy.

Atrakcje towarzyszące

Podczas wieczoru projekcji przygotowane zostaną dodatkowe atrakcje kulturalne oraz możliwość skorzystania z bogatej oferty barowej Kina Meduza. Zapewniamy niezapomniane przeżycia dla wszystkich uczestników!

Bilety i szczegóły organizacyjne

  1. Data: 15 lipca 2023 roku
  2. Miejsce: Kino Meduza, Opole
  3. Bilety dostępne online oraz w kasach kina
  4. Cena biletu: 25 zł (normalny), 15 zł (ulgowy)

Zapraszamy serdecznie!

Nie przegap tej unikatowej okazji do obejrzenia poruszającego dokumentalnego obrazu „20 Dni w Mariupolu”. Dołącz do naszej społeczności kinomaniaków i aktywnych obserwatorów światowych spraw! Zapraszamy serdecznie!

Z poważaniem,
Zespół Kina Medusa i Organizatorzy Pokazu „20 Dni w Mariupolu”